:: ŁADNE KWIATKI!

Ładne kwiatki!

Warsztat plastyczny dla dzieci
i dorosłych w Galerii Re:Medium

Galeria Re:Medium

Piotrkowska 113

Zapraszamy dzieci oraz dorosłych do udziału we wspólnych, upcyklingowych warsztatach plastycznych organizowanych przez Miejską Galerię Sztuki w Łodzi.


Spotkanie odbędzie się w niedzielę (4 czerwca) o godzinie 11.30 w Galerii Re:Medium, gdzie trwa wystawa polskich ilustratorów i ilustratorek MIEJSKIE LEGENDY - SŁOWNIK ŁODZIANZIMÓW. Warsztat jest okazją do wspólnego tworzenia i obdarowywania się kwiatami. Z okazji świąt minionych, jak Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Sąsiadki, nadchodzących jak Dzień Ojca oraz zupełnie bez żadnej okazji, bo żadna okazja nie jest potrzebna, żeby zrobić sobie prezent.

 

Zapewniamy dobrą zabawę oraz wszystkie materiały potrzebne do stworzenia prac przestrzennych oraz dwuwymiarowych z możliwością łączenia różnych technik.

 

W warsztacie mogą wziąć udział dzieci pod opieką osób dorosłych. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 8 zł dla jednego opiekuna. Dzieci mają wstęp bezpłatny. Tworzyć będziemy kwiatowe upominki: bukiety, kartki okolicznościowe, kwiatowe naszyjniki i kwiatki w doniczce.Ideą warsztatu jest wspólne świętowanie i wspólne, kreatywne spędzanie czasu.

Wcześniejsze zapisy nie są wymagane.


Ewentualne pytania można kierować na adres e-mail: edukacja@mgslodz.pl 


Planowany czas warsztatu to około 2 godzin.