::


Pierwsze bezpłatne spotkanie warsztatowo-informacyjne (30 września)

Ośrodek Propagandy Sztuki

Park im. H.Sienkiewicza

Z OŁÓWKIEM W RĘKU... to nowy cykl zajęć warsztatowych Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi skierowany do młodzieży i dorosłych poświęcony rysunkowi artystycznemu – odręcznemu. 30 września o godzinie 12.30 w Ośrodku Propagandy Sztuki odbędzie się pierwsze bezpłatne spotkanie warsztatowo-informacyjne (wprowadzenie: rysunek artystyczny – rysunek ołówkiem).

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w naszym cyklu spotkań. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania. Na spotkanie prosimy przyjść z miękkimi ołówkami (z grupy B) oraz gumką.

 

Zajęcia będą swoim tematem nawiązywać do aktualnie prezentowanej wystawy, która będzie stanowiła punkt wyjścia do pracy rysunkowej. Obecnie w Ośrodku Propagandy Sztuki można oglądać wystawę Bogdana Skopińskiego – PROJEKTANT CZY TWÓRCA?

 

Każdy uczestnik zajęć będzie traktowany indywidualnie (pracujemy przy sztalugach, w kameralnej grupie). Na zajęcia można zapisać się na spotkaniu organizacyjnym (30 września) oraz pod adresem e-mail: edukacja@mgslodz.pl. Liczba uczestników każdego spotkania jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Czas trwania warsztatów to ok. 2,5 godz. Pierwsze zajęcia (30 września) są bezpłatne. Na kolejne spotkania z cyklu obowiązywać będą bilety w cenie 20 zł.

 

Ze szczegółowym harmonogramem zajęć można zapoznać się pod LINKIEM.