:: FOTORELACJA
Galeria Bałucka
Stary Rynek 2
8 maja w Galerii Bałuckiej miał miejsce wernisaż wystawy „Kiedyś to było”.
Autorzy, Lidia Czub i Mikołaj Nowosad, są laureatami Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi w Konkursie im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2024.
Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za udział w otwarciu i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Wystawa czynna do 31 maja.