:: FOTORELACJA

Fotorelacja

Fotorelacja z otwarcia wystawy
Kiedyś to było. Lidia Czub, Mikołaj Nowosad

Galeria Bałucka

Stary Rynek 2

8 maja w Galerii Bałuckiej miał miejsce wernisaż wystawy „Kiedyś to było”.
Autorzy, Lidia Czub i Mikołaj Nowosad, są  laureatami Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi w Konkursie im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2024.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za udział w otwarciu i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wystawa czynna do 31 maja.